Usługi wykonywane przez naszą pomoc drogową

Nasza firma posiada duże doświadczenie, wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesny sprzęt. Zapewniamy więc skuteczną realizację różnych usług. Nasza szeroka oferta obejmuje następujące formy pomocy. Na wszystkie zgłoszenia reagujemy w trybie 24/7. Oznacza to, że pomagamy naszym klientom zarówno w dni robocze, jak również w święta, weekendy i dni wolne od pracy, a także w późnych godzinach nocnych.

blok  Holowanie lawetą

Posiadamy nowoczesny pojazd przystosowany do holowania aut, które uległy stłuczce, wypadkowi czy też nagłej awarii, która uniemożliwia dalszą jazdę. Transportujemy auta osobowe oraz dostawcze. Zapewniamy bezpieczny i skuteczny przewóz pojazdu klienta do jego domu, siedziby lub do wskazanego przez niego warsztatu.

Stosujemy skuteczne metody zabezpieczeń transportowanych pojazdów przed uszkodzeniem, itp.

blok Transport maszyn budowlanych

Oferta naszej firmy obejmuje również fachowe usługi z zakresu transportu maszyn budowlanych. Maszyny i pojazdy wykorzystywane na budowach są ciężkie i powolne, więc niezbędny jest ich transport pomiędzy miejscami wykonywania robót budowlanych w różnych zakątkach naszego kraju.

Ofertę transportu takich maszyn kierujemy do firm, które wykonują prace budowlane w całej Polsce i poszukują skutecznej, bezpiecznej i niedrogiej metody przewiezienia koparek oraz innych maszyn we wskazane miejsca. Oczywiście wszystkie pojazdy są odpowiednio zabezpieczane na czas transportu, a załadunek i rozładunek przebiega sprawnie i bezproblemowo.

blok Transport maszyn rolniczych

Specjalizujemy się również w transporcie maszyn rolniczych. Oferujemy ich przewożenie nie tylko w przypadku awarii lub wypadku. Zapewniamy fachowy, sprawny i szybki transport takich maszyn na dalszych dystansach.

Ładunek jest odpowiednio zabezpieczany, a sama procedura załadunku i rozładunku przebiega zgodnie z rygorystycznymi normami z zakresu bezpieczeństwa i jakości. Dbamy o pełną satysfakcję klientów i transportujemy ich maszyny rolnicze bezproblemowo we wskazane przez nich miejsca.